بـه همیـن سـادگـی

دانـش آمـوز شـمـاره ۱۳

بـه همیـن سـادگـی

دانـش آمـوز شـمـاره ۱۳

بـه همیـن سـادگـی

شعورم در حـدّ همین نوشـته هاست. کم و زیادش رو به بزرگی خودتون ببخشین. ممنون

نویسندگان

۳ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

یکی از اساتید و سپیدمویان بزرگوار حوزه حقوق که مورد وثوق و اعتماد تمام اطرافیانه در خاطراتش از پرونده های مختلف با افتخار از این موضوع یاد می فرماید:

.

« در طی 30 سال وکالت دادگستری، تعداد (نمیدونم 100 یا 200 یا هر عددی) زوج جوان رو که برای طلاق مراجعه کرده بودن آشتی دادم »

.

عجب کار زیبایی!

اعتراف میکنم تا چند سال قبل به موقعیت این استاد غبطه می خوردم که خوش به حالش عجب مقام و منزلتی در پیشگاه پروردگار داره! حتی خودم چند مورد رو که نزدیک به طلاق بود به ایشون معرفی کردم (ازجمله یک زوج پزشک)

اینو داشته باشین تا مورد بعد رو عرض کنم.

۲۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۰۱:۱۴
سعید یگانه

تا چند سال قبل، یکی از وظایف نانوشته ام این بود که باید به عالم و آدم (از در و همسایه تا دوست و دشمن) توضیح می دادم که چرا اینهمه مهمون میاد خونه مون!

بدون اغراق شاید در یک هفته نهایتاً 2 روز بدون مهمون بودیم. و چه صفایی داشت اون دوران. یادش بخیر

تا اینکه به علت پیشرفت تکنولوژی و تکثیر بی رویۀ موبایل به دستان عزیزی که تفاوت بین دنیای مجازی و حقیقی رو درک نمی کردن و به تبع آن، جوّ صمیمانه دور هم بودن های حقیقی کمرنگ و کمرنگ تر شد، بنده رسماً اعلام نمودم:

ای کسانی که مهمان هستید یا خواهید بود. همانا اگر در بین شما کسی به منزل من فرود آید و مشغول بازی و ولگردی(وبگردی) با موبایل خود شود بدون تعارف با اردنگی میزبان (یعنی بنده) تا دم در مشایعت خواهد گردید !

۱۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۶:۳۲
سعید یگانه

یه تقویم رومیزی روی میز کار اتاقم (توی خونه) هست که هدیه یکی از شرکت های چاپ و انتشارات کتابه.

علیرغم اینکه شرکت خودمون هم سررسید و تقویم رومیزی های خیلی شکیل و زیبایی زده و کلی کاغذ حروم کرده و به سهم و اندازۀ خودش در تخریب محیط زیست کوشیده، اما به سبک هرسال، ترجیح میدم از سررسید و تقویم های مربوط به سازمان خودمون استفاده نکنم.

.

چند شب پیش برای لحظاتی چشم از روی لپ تاپ برداشتم و برای اولین بار با دقت به این تقویم رومیزی نگاه کردم. دیدم در قسمت چشم انداز، سوتی خیلی خرابی داده!

۰۳ ارديبهشت ۹۶ ، ۰۱:۲۳
سعید یگانه