دانش آموز شماره 13

خلوتی برای ساده نویسی

دانش آموز شماره 13

خلوتی برای ساده نویسی

۰۲ شهریور۰۱:۲۱

هنوز جوهر تاسیس شرکت خشک نشده بود که رئیس تعمیرگاه استعفا داد. همۀ شرکت بهم ریخت.

حالا از کجا نیروی ماهر پیدا کنیم؟

اونم برای تعمیرگاه خودروهای سنگین رنو.

یعنی بحران به معنای واقعی

اما یک نکته دیگه هم بود که شاید به چشمان همیشه نگران پرسنل نیومد.

اینکه افسار سازمان در دست کسی بود که عبور از بحران رو به خوبی می دونست.

گفت نگران نباشین. سریع جایگزین معرفی میکنم.

همه فکر کردن که حتماً آگهی میده روزنامه و میگه که نیازمند یک مکانیک خودروهای سنگین برای مدیریت بخش خدمات بعد از فروش سازمان گمنام و تازه تاسیس خودروسازی و ...

اما ناگهان

مدیر اداری طی حکمی شد سرپرست تعمیرگاه!!!!!کسی که دستش به آچار نخورده بود!

همه خندیدن! خیلی هم خندیدن (عکس العمل همیشگی ما ایرانیها)

شاید علت خنده ها این بود که نمی دونستن کسی که این انتصاب رو انجام داده یک مدیر عادی نیست. از اون مدیرانی که به مدد دوران سازندگی این مملکت و وام های کلان و هزاران تسهیلات دیگه که امروز تبدیل شدن به کارآفرینان و مدیران معروفی که در واقع این دستشون به اون دستشون چیزایی میگه که من روم نمیشه اینجا بنویسم! از اون گروه مدیران هم نیست. بلکه در  راس سازمان شخصی به نام فرهاد کاشانی نشسته!

کسی که سالها در امریکا و کشورهای دیگه کارهای عجیبی کرده. اگه از همه اونها بگذریم حداقل اثبات کرده که تخصص عجیبی در کشف استعدادها داره.

منشی هایی که از پای تلفن برشون داشت و حمایتشون کرد و امروز در کشور خودشون تبدیل به یک قطب اقتصادی شدن

کارگران ساده خط تولیدی که از زیر چشمان تیزبین استاد فرهاد کاشانی دور نموندن و امروز در کشور خودشون صاحب صنایع مختلفی هستن

و ...

انتصاب یزدان مینویی از سمت مدیر اداری شرکت آریادیزل به سمت مدیریت تعمیرگاه مرکزی شرکت آریادیزل مثل بمب صدا کرد و تبدیل شد به جوک سال 86 !

اما نتیجه چی بود؟

در تمام سالهایی که استاد فرهاد کاشانی به عنوان مدیرعامل و جناب یزدان مینویی به عنوان سرپرست تعمیرگاه در شرکت آریا دیزل حضور داشتن، همیشه رتبه اول رضایتمندی مشتری از خدمات پس از فروش در کل کشور متعلق به این شرکت بود!

بزرگانی مثل زامیاد، بهمن دیزل، شهاب دیزل و امثالهم در عجب از اینکه این شرکت تازه کار از کجا پیداش شده، چهار نعل می تاختن برای رسیدن به اونها ولی آریا دیزل هرگز حاضر به واگذاری مقام اول جدول به رقبا نشد.

خریداران کِشنده های رنو در طی اون سالها آرزو میکردن که تریلی هاشون خراب بشه تا از خدمات افسانه ای این شرکت استفاده کنن.

بقول عامیانه ای کاش چپ کنم که پرستارم تو باشی!

مدیر اداری اسبق آریا دیزل(یزدان مینویی) این مسیر رو ادامه داد و بعد از مهاجرت به امریکا و استخدام در نمایندگی های معتبر آئودی و پورش و همچنین رسیدن به مقام دستیار مدیریت سرویس شرکت ولوو، هم اکنون در شرکت تسلا مشغول به کار می باشد.

سعید یگانه | ۰۲ شهریور ۹۶ ، ۰۱:۲۱

ارسال نظر

تنها امکان ارسال نظر خصوصی وجود دارد
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
نظر شما به هیچ وجه امکان عمومی شدن در قسمت نظرات را ندارد، و تنها راه پاسخگویی به آن نیز از طریق پست الکترونیک می‌باشد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید.